Топ-менеджери
Пенсії в Україні знову зростуть: хто і коли отримає доплату
Виплати будуть призначатися і виплачуватися з 1 січня 2020 року

Сума щомісячної державної соціальної допомоги затверджена в розмірі 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Про це пише "Кореспондент".
Щомісячну допомогу одиноким пенсіонерам старше 80 років, які потребують стороннього догляду, буде виплачуватися в розмірі 685 грн. Таке рішення у середу, 29 липня, прийняв Кабінет міністрів.
Сума щомісячної державної соціальної допомоги затверджена в розмірі 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Виплати будуть призначатися і виплачуватися з 1 січня 2020 року.
Нагадаємо, міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що вже в наступному році в Україні повинна з'явитися програма щодо підвищення пенсій. За словами глави відомства, в наступному році повинна з'явитися чергова програма, яку Лазебна назвала амбітною. Вже в січні мінімальні виплати для пенсіонерів за віком повинні скласти 2400 грн. Марина Лазебна зазначила, що це буде можливо за умови зростання мінімальної зарплати з початку наступного року. У той же час, як розповіла міністр, через рік мінімальна пенсія може скласти 2600 грн.

