Топ-менеджери
П'ять помилок при ручному пранні, які можуть зіпсувати речі
Уникайте цих помилок, особливо якщо маєте справу з делікатними тканинами

29 липня 2020, 23:17
АдминистраторВи, звичайно, можете сказати, що якщо річ якісна і дорога, то і прослужить набагато довше. І матимете рацію, з одного боку. Але, навіть купуючи дорогі речі, ви не застраховані від того, що можете просто її зіпсувати під час прання. Видання Lifehacker розповіло про найпоширеніші помилки при ручному пранні.
Спочатку покласти речі в таз, потім налити воду
Порошок, насипаний прямо на річ, складніше виполоскати. Тому краще спочатку наберіть води, додайте порошок і перемішайте, щоб він повністю розчинився. Тільки потім кладіть в таз речі.
- Що можете сказати про маркетингову стратегію компанії в Україні, каналах комунікації та рекламі?
- Очевидно, що ми слідуємо трендам. У минулому існувала односторонній зв'язок зі споживачами: тільки ми мали можливість говорити про свої бренди через телевізійну, друковану, зовнішню рекламу і тільки те, що ми хочемо сказати. Зараз же ситуація змінилася: вже не важливо, що ми говоримо про себе
Активно терти плями
Агресивна тертя збільшує шанси пошкодити тканину, особливо делікатну. Щоб позбутися від плями, капніть на нього плямовивідник або рідкий засіб для прання і м'яко потріть кінчиками пальців. Залиште річ замочують на 15 хвилин. Потім ще раз акуратно потріть пляму.
Обполіскувати під краном
Під струменем проточної води речі з делікатних тканин можуть розтягнутися, так що обполіскувати їх краще в тазику. Наберіть прохолодної води, опустіть в неї речі і прополощіть.
Викручувати речі, щоб вичавити воду
Це вірний спосіб пошкодити тканину. Замість цього, вийнявши річ з тазу, м'яко стисніть її кілька разів, щоб вода стекла. Потім розкладіть річ на рушник і звертайте їх разом, натискаючи в процесі, щоб залишки води вбралися в нього.
Сушити речі, повісивши їх
При такому способі сушіння речі можуть втратити форму. Він особливо небезпечний для светрів і трикотажу. Краще сушити їх горизонтально, розклавши на сухому рушнику. Не забувайте перевертати речі, коли верхня сторона підсохне.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, як швидко відіпрати чорницю з одягу.

