Твій формат
Про Маркер
UA RU
Підписка: будь в тренді!
#Хайп:

Бізнес історії

Для молодих виборців Медведчук – нове обличчя в українській політиці, – Пілецька

На думку політолога Юлії Пилецкой, виборці в якості альтернативи партії "Слуга народу" переходять на бік "Опозиційної платформи - За життя"

Для більшості молодих виборців голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук є новим обличчям в українській політиці. У той же час саме період його роботи у владі вважається найуспішнішим в історії України. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповіла політолог Юлія Пілецька.

При цьому вона звернула увагу на те, що відтік виборців всіх віків від "Слуги народу" до "Опозиційної платформі – За життя" був прогнозованим і легко пояснюється.

"Систематичне невиконання "Слугою народу" своїх передвиборних обіцянок призводить до того, що виборець втрачає довіру. А з ними за один і той же електорат змагається партія Медведчука, яка підходить до питань дуже системно. Коли в соцопитуваннях запитують: який ви знаєте план досягнення миру, то респонденти називають – від Медведчука. Тому, що інших не знають. Інші політики не витратили свій дорогоцінний час, щоб вибудувати системно якийсь стратегічний документ, який би вважався планом", – зазначила експерт.

Також, за її словами, одним із чинників зростання рейтингу ОПЗЖ є те, що Віктор Медведчук на даний момент вдало поєднує в собі досвідченого керівника і політика нової формації.

"Запит на світ і економіку для думаючого електорату Зеленського забирає Медведчук, тому що люди бачать, що він пропонує більш аргументований і серйозний дискурс. А для молодих виборців Зеленського той же Медведчук – це нове обличчя, тому що не новими в їх політичної соціалізації є політики "помаранчевого" табору: Ющенко, Порошенко, Яценюк і так далі", – додала Пелецкая.

Політолог нагадала, що Медведчук працював у період Кучми, який зараз вважається зразковим, так як тоді економіка зростала і Україна розумно грала на балансі інтересів.

"Виборці, яким до 30-ти, якщо погуглят, то побачать, що коли Медведчук очолював адміністрацію Кучми, то країна мала хороші конкурентні позиції у світі", – резюмувала Пілецька.

Раніше Віктор Медведчук повідомив, що ідеологія "Опозиційної платформи – За життя" відповідає інтересам більшості українців, і тому рейтинг партії зростає.


Автор статті: Администратор

Не проґав!

П'ять помилок при ручному пранні, які можуть зіпсувати речі

Уникайте цих помилок, особливо якщо маєте справу з делікатними тканинами

29 липня 2020, 23:17

Визначилися всі команди, які будуть представляти Україну в єврокубках

«Колос» вперше в історії зіграє у Лізі Європи

Прес-реліз

29 липня 2020, 23:15

НАБУ викликає на допит суддю Вовка

Крім судді Павла Вовка НАБУ вирішив допитати ще 8 підозрюваних у виробництві по суддям ОАСК

29 липня 2020, 23:13

Пенсії в Україні знову зростуть: хто і коли отримає доплату

Виплати будуть призначатися і виплачуватися з 1 січня 2020 року

Цитата

29 липня 2020, 23:11

М'ясо, бекон і лимон: чотири найбільш дивних рецепта алкогольних напоїв

Щоб скуштувати такі напої, потрібно мати незвичайну хоробрість

Блог

29 липня 2020, 23:07

У МОН розповіли, яким має бути навчання з 1 вересня

У відомстві очікують найближчим часом від головного державного санітарного лікаря затверджені вимоги щодо безпеки у закладах освіти

Прес-реліз

29 липня 2020, 23:04

Регіна Тодоренко отримала роботу на українському радіо

Регіна Тодоренко готова освоювати нові горизонти в Україні

29 липня 2020, 23:00

Для молодих виборців Медведчук – нове обличчя в українській політиці, – Пілецька

На думку політолога Юлії Пилецкой, виборці в якості альтернативи партії "Слуга народу" переходять на бік "Опозиційної платформи - За життя"

Інтерв’ю

29 липня 2020, 22:58

#Хайп: